Doradztwo inwestycyjne

Systematyczny i wiarygodny wzrost przedsiębiorstwa związany jest w dużej mierze z inwestycjami opartymi na rzetelnej analizie potencjału firmy oraz uwarunkowań rynku.
Prawidłowo zaplanowane i wdrożone przedsięwzięcia majątkowe lub kapitałowe skutkują poprawą pozycji firmy na rynku oraz zwiększają możliwości jej rynkowej ekspansji.

W ramach naszych usług chcielibyśmy Państwu zaproponować indywidualnie dopasowaną usługę doradztwa inwestycyjnego, która umożliwi samodzielne zarządzanie majątkiem w oparciu o profesjonalne rekomendacje w zakresie inwestowania, na podstawie przygotowanych przez nas audytów sytuacji obecnej i wytyczonej strategii inwestycyjnej.

Ponadto w ramach obsługi konkretnych przewidywań inwestycyjnych oferujemy opracowanie koncepcji wariantowych inwestycji, analizę technicznej i ekonomicznej opłacalności realizacji partykularnego projektu, kalkulujemy koszty utraconych korzyści, finalnie badamy możliwości pozyskania dofinansowania ze środków zewnętrznych na realizację optymalnego wariantu inwestycyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą doradztwa inwestycyjnego, która obejmuje, m.in. przygotowanie:

  • dokumentów planistycznych,
  • wariantowych strategii rozwoju, strategii promocji oraz strategii lokalizacyjnych,
  • biznes planów inwestycji,
  • badań rynku,
  • precyzyjnych analiz finansowych.